Wer sind wir

Veera ® Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Genel Ticaret Ltd.Şti. beş fabrika ve bir ihracatçı firması ile Türkiye İstanbul'da kurulmuş, üretim ve pazarlama sıhhi tesisat ve malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir grup şirketidir.
Firmamız ağırlıklı olarak musluk, aksesuar, bibcocks, vana ve diğer tüm bağlantı parçaları üretir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz tüm dünyada Türk kalitelerini profesyonel bir üretici olarak makul fiyatlarla alıyor. Firmamız ağırlıklı olarak musluk, aksesuar, vana ve diğer tüm parçaları üretmektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz tüm dünyada Türk kalitelerini profesyonel bir üretici olarak makul fiyatlarda sunuyor. Her zaman kalite kontrolüne büyük önem veriyoruz. Sıkı prosedürlerle ilgili olarak, tüm ürünler her aşamada test edilir. Ayrıca, mükemmel hizmetlere ve zamanında teslimatlara da büyük önem veriyoruz. "İşleri sevgi ile, Değere-layık olmak ve her zaman en iyi hizmeti sunmak" temel ilkemizdir.
Son zamanlarda, marka olarak "VEERA®" adında yeni bir marka kaydettik. Veera ™ şirketimizden en içten sıcak selamlar, Türkiye İstanbul. Şirketimizde size en iyi ürünleri sunmak bizim için zevkti.

Produkte

Blog

In Kontakt kommen

Bitte füllen Sie das folgende Formular aus, Wir werden uns so schnell wie möglich bei Ihnen melden.

Kontaktinformationen

AddressDefterdar Mah., Rıza Uzun Sk.
B-Blok, No:12/C
Eyüp Sultan, Istanbul

Telefon +90 212 567 73 82

Email info@veeraltd.com.tr